21 квітня учні 8-Г класу КЗ “ЛНВК ЗОШ І-ІІІст. №22-ліцей” (класний керівник Губарик А.О.) брали участь в екологічній акції “Садимо ліс разом”.
Лісівники розповіли учням про важливість поновлення лісових насаджень, ознайомили з технологією посадки саджанців і нагадали, що дотримання всіх необхідних складових технології посадки лісових культур – запорука хорошої приживлюваності і подальшого їх росту.
Того чудового сонячного квітневого дня школярі охоче допомагали: хлопці вправно висаджували саджанці, дівчата підносили посадковий матеріал. На окремій ділянці площею понад 1 га учнями було висаджено дуби та сосни. Всі працювали дружно й весело. Учні були сповнені приємних емоцій від того, що допомогли відновити лісові насадження.



