Шкільна бібліотека


ВІЗИТНА КАРТКА БІБЛІОТЕКИ «ЛНВК ЗОШ І-ІІІ СТУПЕНІВ № 22-ЛІЦЕЙ»

в нашій бібліотеці :
  1. Абонемент
  2. Читальна зала
  3. Книгосховище підручників
  4. Сайт бібліотеки

ДОВІДКОВИЙ АПАРАТ БІБЛІОТЕКИ:

1. Алфавітний каталог
2. Систематичний каталог
3. Картотека статей
4. Картотека періодичних видань
5. Картотека підручників
6. Тематична картотека: «Віршів, сценаріїв, пісень тощо»
7. Картотека програмової літератури та позакласного читання для учнів 5-11 класів.
8. Тематична картотека: «Новітні технології в педагогічній діяльності»
9. Тематична картотека: «Шкільна бібліотека і бібліотечні технології».
10. Довідкова література (словники, довідники, енциклопедії)
11. Електронний алфавітний каталог
12. Електронний систематичний каталог
13. Електронний каталог підручників та методичної літератури
14. Електронний каталог «Шкільний підручник»


ОСНОВНІ ЗАВДАННЯ БІБЛІОТЕКИ:

1. Бібліотечно-інформаційне обслуговування користувачів у забезпеченні всіх напрямків навчально-виховного процесу школи у засвоєнні як програмових, так і позапрограмових вимог, самоосвіті.
2. Розширення бібліотечно-інформаційних послуг на основі удосконалення традиційних і засвоєння нових бібліотечних форм і методів роботи.
3. Формування в учнів вмінь та навичок бібліотечного користувача, розкриття перед ними основних функцій бібліотеки, з’ясування прав і обов’язків користувача, вихованням поваги до правил користувача своєї і будь-якої бібліотеки, популяризації бібліотечно-бібліографічних знань.
4. Сприяння вихованню гармонійної, морально-досконалої особистості, свідомої свого громадянського обов’язку, відкритої до інтелектуального і творчого розвитку.
5. Всебічне сприяння підвищенню фахової, педагогічної майстерності вчителів, вихователів, батьків шляхом популяризації педагогічної літератури і надання інформації про неї.
6. Бібліотечно-інформаційне забезпечення особистісних потреб користувачів в організації дозвілля, у профорієнтаційному визначенні.
7. Виховання в учнів інформаційної культури, сталого прагнення пошуку інформації, свідомого добору джерел, навичок систематизації та особистої оцінки.
8. Координація діяльності бібліотеки з громадськими організаціями, співпраця з мережею бібліотек інших систем і відомств.


П А С П О Р Т
бібліотеки загальноосвітнього навчального закладу
державної / комунальної власності

Назва навчального закладу Луцький навчально-виховний комплекс загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 22 – ліцей
Директор закладу
Ольхович Василь Олексійович
Завідувач бібліотеки
Антонюк Світлана Михайлівна

Працівники бібліотеки


Шкільна бібліотека

/Files/images/PICT1275.JPGШкільна бібліотека – це особливе педагогічне середовище. Бібліотекар у своїй професійній діяльності виступає як провайдер інформації потенційної бібліотеки, організатор індивідуальності і колективної діяльності педагога і учня. При цьому він сприяє розвитку дітей, навчає їх і виховує, тобто здійснює педагогічну діяльність бібліотечними методами і засобами впливу.Координація діяльності бібліотеки з громадськими організаціями, співпраця з мережею бібліотек інших систем і відомств.
Шкільна бібліотека –– бібліотека дитяча, юнацька. Вона формує фонди дитячої літератури, орієнтуючись на шкільну програму, і веде традиційну для дитячих та юнацьких бібліотек роботу.
Педколектив ЛНВК І-ІІІ ступенів № 22-ліцей працює над створенням оптимальних умов для творчого самовираження і самореалізації дитини шляхом впровадження нових підходів, форм і методів виховання, які відповідали б потребам розвитку особистості, сприяли розкриттю її талантів, духовно-емоційних, розумових і фізичних здібностей, широкого використання в навчально-виховному процесі високохудожніх творів літератури та мистецтва. Тому бібліотекар велику увагу приділяє вихованню читацьких інтересів, самостійному пошуку необхідної інформації, виробленню навичок самоосвітньої роботи та збереженню книг. (читати самоаналіз роботи зав.бібліотеки Антонюк С.М.)


Наші досягнення

/Files/images/gramotіs.jpgНагороди, подяки, грамоти Антонюк С.М. (див. >>)

/Files/images/журнал_ШБ.jpgУчасть Антонюк С.М. в конкурсі “Бібліотекар року” (див. наказ, ж.“Шкільна бібліотека” )

/Files/images/Газета_Аверс.jpgСтаття в г.“Аверс прес” про Антонюк С.М.

………………………………………………………………………………………………………………..


Кожен з нас може отримати в бібліотеці душевний спокій, втіху і печаль, моральне оновлення і щастя, якщо тільки вміє володіти тим дорогоцінним ключем, який відкриває таємничі двері цієї скарбниці