Інженерний тиждень у ліцеї -1


У ліцеї пройшов  Інженерний тиждень, протягом якого учні створювали вироби за заданими кресленнями та інструкціями, використовуючи дешеві витратні матеріали, а також реалізували на практиці власні задуми.  Із захопленням присутні оглядали виставки робіт, на яких школярі демонстрували експонати в дії. За результатами тижня вручено сертифікати та дипломи. Сподіваємось, що проведення інженерних тижнів стане шкільною традицією. Адже участь у  такому STEM-проєкті розвиває креативність і гнучкість мислення, вчить співпраці та емпатії. Вона  корисна для всіх учнів, незалежно від подальших професійних планів.