Вітаємо учасників гри «Соняшник-2019»!

Щиро вітаємо

 учасників гри «Соняшник-2019»!

Із 380 учнів 2-10-х класів 75 учнів стали переможцями початкової школи,

Диплом ІІ ступеня Всеукраїнського рівня отримали

Кухарчук Богдана (9-А),Яручик Софія (9-А).

Диплом ІІІ ступеня Всеукраїнського рівня отримали

Гагаловська Анастасія (5-Г), Супрунович Назарій (7-А),

Бачинський Назар (7-А), Антонюк Владислав (9-Г),

Процюк Яна (9-А), Шелест Владислав (9-А),

Нагурний Богдан (9-А), Ющук Марія (9-А),

Войтанович Катерина (9-А), Срібна Анна (9-А),

Салюк Діана (9-А), Зварок Інна (9-А),

Кватирко Владислав (9-А),  Дембовська Ніна (9-А),

Костюк Юлія (10-В),  Пантік Вікторія (10-В).

Диплом І ступеня регіонального  рівня отримали

Гасумянц Анастасія (5-Г), Кропива Денис (7-А),

Коровіцька Валерія (7-В), Каленюк Максим (7-В),

Белоусов Дмитро (7-А), Мигляс Ольга (9-Г),

Мельник Дарина (9-Г), Єднак Анна (9-Г),

Оніщук Дарина (9-Г), Базюк Ангеліна (9-Г),

Бортник Тетяна (9-Г), Вічепольський Юрій (9-Г),

Махнюк Ілля (9-Г), Войстрик Владислав (9-А),

Потапчук Анна (9-А), Марчук Денис (9-Г),

Кондратюк Яна (9-А), Левчук Богдана (10-В).

Диплом ІІ ступеня регіонального  рівня отримали

Гриб Валерія (7-Г), Бурлакова Віра (7-А),

Веремчук Вікторія (7-А), Нечипорук Олександра (7-Г,

Руміна Валерія (7-А), Манько Віталій (7-В),

Крамар Соломія (7-Г), Усова Анастасія (7-А),

Шкаровецька Єлизавета (7-Г), Гонтар Софія (7-В),

Гонтар Яна (7-В), Мороз Артем (7-В),

Капітанюк Юлія (7-Г), Бражник Катерина (9-Б),

Яручик Софія (9-А), Кухарчук Богдана (9-А),

Громик Володимир (10-В), Романюк Софія (10-В).

Диплом ІІІ ступеня регіонального  рівня отримали

Ліщук Вероніка (5-А), Михайлюк Павло (5-Г),

Жук Яна (6-А), Унгер Анастасія (7-Г,

Ізай Ірина (7-Г), Бондарук Анна (7-А),

Німчук Роман (7-В), Антощук Михайло (7-Г),

Поладішвілі Анна (7-Г), Довгай Роман  (7-Г),

Слива Діана (8-А), Костюк Юлія (10-В),

Пантік Вікторія (10-В), Левчук Богдана (10-В).

В категорії: Досягнення, Новини

Залишити коментар

Прокоментувати

Локалізація темы wordpress.