V фестиваль гуманної педагогіки в Львові відбувся! -1


Традиційно на початку літа  у Львові  проходить фестиваль гуманної педагогіки, на який з’їжджаються освітяни всієї України. Цього року до заходів долучилися Гасумянц Тетяна Василівна та Залевська Лариса Георгіївна.

Учасники панельних дискусій, що відбувалися в різних локаціях міста, мали нагоду послухати думки науковців та практиків  щодо питань «Що таке патріотизм»: серцевина людини, основа її активної позиції» (за Василем Сухомлинським) чи  останній прихисток негідника» (за С. Джонсоном), «Шляхетна людина: відроджуємо в Україні», «Я – важка дитина!» І що, мене – в смітник вашої педагогіки?».

Для всіх охочих було організовано екскурсію в с. Страдч, знайомство з експозицією виставки скульптора О. Леонова, костюмовану екскурсію «Львів крізь століття». Протягом другого та третього дня фестивалю відбувалися пленарні засідання, тематичні рубрики, майстер-класи, тренінги, творчі майстерні тощо.

Педагоги, долучаючись до різнопланових заходів, мали можливість обмінятися досвідом з колегами, збагатитися цікавою інформацією, поринути в особливу духовну атмосферу, поміркувати над своєю високою місією, ще раз переосмислити власну роль у становленні особистості. Бо ж учитель – не той, хто вічно працює, а той, хто працює на ВІЧНІСТЬ!
>