Свято першого дзвоника -1


У школі №22 міста Луцька вже традиційно свято першого дзвоника відзначається окремо для старшокласників та учнів початкових класів, а урочиста лінійка проходить швидко і наповнена добрими та щирими емоціями.

Урочисто, позитивно і динамічно відсвяткували початок навчального року учні 9-11 класів, привітавши оплесками шкільний гімн та його слова: «Наша школа – це школа радості».

1341 учень цьогоріч приступить до навчання у цьому навчальному закладі, а для двох дев′ятих і двох одинадцятих класів початок навчального року особливо значимий та символічний.

Привітала учнів та майбутніх випускників директор школи Лариса Кучер, побажавши дітям успішного навчального року та щасливої долі. Також до привітань долучилися перший заступник Луцького міського голови Григорій Недопад та голова піклувальної ради Алла Надточій.

«Для нашої сім′ї школа №22 є рідною, адже тут навчаються двоє моїх дітей, – зауважив Григорій Недопад. – Завжди особливим і трепетним є цей день для учнів та їхніх батьків. Щиро вітаю кожного учня нашої школи і нашого міста із початком навчального року. Витримки і терпіння бажаю учням та вчителям. І нехай школа допоможе кожному визначитись із подальшим життєвим шляхом і вдало підготуватися до нього».