Сльози випускників і танцювальний флешмоб: у рідній школі №22 завершився навчальний рік -1


Чуттєве та багате на емоції свято останнього дзвоника відбулось у школі №22 міста Луцька.

Учні школи здивували присутніх виконанням сучасного танцювального флешмобу, талановитими виступами та щирими словами вдячності своїм учителям. Зі сльозами на очах виконали останній шкільний вальс випускники 11-А і 11-Б класів, разом зі своїми батьками й педагогами.

Директор школи Лариса Кучер подякувала учням і батькам за високі здобутки в навчанні, адже учні цієї школи традиційно займають призові місця не лише на міських, але й у всеукраїнських наукових та спортивних конкурсах.

«І вчителі, і батьки гордяться нашими випускниками, – зазначила Лариса Кучер. – Пам’ятайте рідну школу, де вам завжди раді, де ми теж будемо пам’ятати та тішитися вашими здобутками».

Успіхів у дорослому житті побажав випускникам і перший заступник Луцького міського голови Григорій Недопад.

«Для випускників наступає перепочинок перед новим етапом у житті, адже випускники вирушають у захопливу мандрівку, якою є доросле життя, – звернувся до учнів Григорій Недопад. – Ця мандрівка не є легкою, але де б ви не навчалися чи не працювали, завжди пам’ятайте свою рідну школу, де ви отримали основу, ті знання, які згодяться і допомагатимуть у житті. Шкільні роки є тим фундаментом, на якому будується майбутнє, тому пам’ятайте цей досвід, своїх вчителів, батьків, друзів, усіх, хто підтримує вас на життєвому шляху. В добру путь!»

Подякувала вчителям за самовіддану працю, а учням за навчальні здобутки голова піклувальної ради, депутат Луцької міської ради Алла Надточій.

На завершення свята учнів привітали наймолодші школярі, до яких долучилися батьки та випускники.