РЕЗУЛЬТАТИ МІСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ З РОСІЙСЬКОЇ МОВИ І ЛІТЕРАТУРИ
Відповідно до протоколів міської олімпіади з російської мови і літератури призові місця зайняли такі учні нашого навчального закладу:
Клушина Анастасія – 11-Б- ІІІ місце ( уч. Герасимюк І.Л.);
Маркевич Анастасія – 8-Г – ІІ місце ( уч. Хілевська Л.М.);
Завіруха Юрій – 10-А- ІІ місце (уч. Герасимюк І.Л.).
РЕЗУЛЬТАТИ МІСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ З ПРАВОЗНАВСТВА
Відповідно до протоколів міської олімпіади з правознавства призові місця зайняли такі учні нашого навчального закладу:
Яков’юк Вікторія – 9-Г – ІІІ місце ( уч. Платонова С.Р.);
Завіруха Юрій – 10-А- ІІІ місце (уч. Платонова С.Р.).
РЕЗУЛЬТАТИ МІСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ З ГЕОГРАФІЇ
Відповідно до протоколів міської олімпіади з географії призові місця зайняли такі учні нашого навчального закладу:
Чухрій Наталія – 10-А – ІІІ місце ( уч. Сушик Л.Б.);
Сальніков Олексій – 8-А- ІІІ місце (уч. Денисюк Н.М.).
РЕЗУЛЬТАТИ МІСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ З ХІМІЇ
Відповідно до протоколів міської олімпіади з хімії призові місця зайняли такі учні нашого навчального закладу:
Рудецька Софія – 10-А – ІІІ місце ( уч. Левчук В.С.);
Савинець Богдан – 8-А- ІІІ місце (уч. Герук В.А.).
РЕЗУЛЬТАТИ МІСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ З ІНФОРМАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ
Відповідно до протоколів міської олімпіади з інформаційних технологій ІІІ місце зайняв Цюпа Дмитро, учень 11-А класу нашого навчального закладу (уч. Щур А.П.).
РЕЗУЛЬТАТИ МІСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ З АСТРОНОМІЇ
Відповідно до протоколів міської олімпіади з астрономії ІІІ місце зайняв Чередько Сергій, учень 11-А класу нашого навчального закладу (уч. Ставецький О.М.).
РЕЗУЛЬТАТИ МІСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ З ІНФОРМАТИКИ
Відповідно до протоколів міської олімпіади з інформатики призові місця зайняли такі учні нашого навчального закладу:
Мельник Дмитро – 10-А – ІІІ місце ( уч. Петрук А.М.);
Корнійчук Дмитро – 11-А- ІІІ місце (уч. Петрук А.М.).
РЕЗУЛЬТАТИ МІСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ З БІОЛОГІЇ
Відповідно до протоколів міської олімпіади з біології призові місця зайняли такі учні нашого навчального закладу:
Клушина Анастасія – 11-Б – ІІІ місце ( уч. Залещук А.Г.);
Данилюк Аліна – 9-Б- ІІ місце (уч. Пилюк Т.І.);
Самчук Юлія – 9-А- ІІІ місце (уч. Пилюк Т.І.)
РЕЗУЛЬТАТИ МІСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ З ІСТОРІЇ
Відповідно до протоколів міської олімпіади з історії призові місця зайняли такі учні нашого навчального закладу:
Яков’юк Вікторія – 9-Г – ІІІ місце ( уч. Кухарська О.І.);
Коляда Світлана – 8-Г- ІІ місце (уч. Кухарська О.І.)
РЕЗУЛЬТАТИ МІСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ З АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ
Відповідно до протоколів міської олімпіади з англійської мови ІІІ місце зайняла Карватюк Іванна, учениця 8-В класу нашого навчального закладу (уч. Демчук Н.І.).
РЕЗУЛЬТАТИ МІСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ З ФІЗИКИ
Відповідно до протоколів міської олімпіади з фізики перше місце зайняв Колбасюк Степан, учень 7-В класу нашого навчального закладу (уч. Мурахевич О.В.).
РЕЗУЛЬТАТИ МІСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ З ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ
Відповідно до протоколів міської олімпіади з фізичної культури друге місце зайняв Малкуш Михайло, учень 11-А класу нашого навчального закладу (уч. Мамотюк О.М.).