Персональна виставка Дарини Тарасюк

Рецензія

на виставку живописних робіт

 «Барвистий світ»

Автор: Тарасюк Дарина, учениця 10-В класу КЗ «Луцький НВК ЗОШ І-ІІІ ступенів № 22 – ліцей Луцької міської ради»

«А краса живе в усьому…»

В імпровізованій виставковій залі рідної школи традиційними стали щорічні презентації творчих доробків юних талантів. У ці весняні сонячні дні відкрилася персональна виставка робіт «Барвистий світ» Тарасюк Дарини.

Що малює Дарина? Чому присвячені її рукотворні шедеври та що надихає юнку на створення таких робіт? Це – рідна природа з безмежними краєвидами, це – високе прозоре небо, це – квіти, які ніби говорять до глядача, запашна полуниця, яку так і хочеться покуштувати.

Дарина відкриває перед нами новий світ, своє бачення – десь несподіване, можливо, незнайоме і, на мою думку, бажане нею. Вона малює все, що її хвилює, радує та тривожить.

Роботи дивують яскравими кольорами, широкими мазками, твердістю ліній. А головне, вони написані із величезним бажанням і старанням. Усі картини  ніби мають свою історію, можливо, навіть душу. Вони захоплюють, пробуджують почуття прекрасного і зміцнюють віру в усе добре, що існує на світі.

Хтось із відомих сказав: «А краса живе в усьому…». Малюючи, людина створює прекрасне. Отож, учімося бачити не помічену іншими красу так, як це робить Дарина. І тоді ця краса відкриється кожному, хто споглядає  живописні полотна.

Творчих тобі успіхів та прагнень досягнути ще вищих сходинок у живописі, Дарино!

 

Вчитель образотворчого мистецтва О. Андрійчук

В категорії: Досягнення, Новини

Залишити коментар

Прокоментувати

Локалізація темы wordpress.