Переможці та призери шкільного конкурсу знавців української мови ім. Петра Яцика! 3-4 класи

Вітаємо

переможців та призерів   шкільного конкурсу

знавців  української  мови імені Петра Яцика!

Серед учнів 3-4 класів

І місце

Цибульський Андрій, 4 -А кл.(вч. Мартинюк В.М.)

Шелеп Анна, 3-В кл.(вч. Лотвін Н.В.)

ІІ місце

    Смаль Надія,  4-А кл.(вч. Мартинюк В.М.)

Дигалевич Вікторія, 4-А кл.(вч. Мартинюк В.М.)

   Собчук Валерія, 4-Вкл.(вч. Мартинюк Г.В.)

   Шастун Юлія, 4-Дкл.(вч. Яремчук Т.П.)

   Кондратюк Єва, 3-Акл.(вч. Жалніна Ж.М.)                     

Артемчук Ангеліна,  3-Б кл.(вч. Волос Н.Л.)

   Капітанюк  Аліна,  3-Гкл.(вч. Лешків І.І.)

   Ковальова Діана, 3-Гкл.(вч. Лешків І.І.)

  

ІІІ місце

Недопад Тетяна, 4-А кл.(вч. Мартинюк В.М.)

Мороз Валерія,4-Б кл. (вч. Бляшук А.Т.)

Рудецька Вероніка, 4-Б кл. (вч. Бляшук А.Т.)

Бадерякова Мар’яна, 4-В кл. (вч.Мартинюк Г.В.)

Гаврищук  Оксана, 4-Гкл. (вч. Хлопецька С.Є.)

Гриневич Анастасія , 3-А кл. (вч. Жалніна Ж.М.)

Аркушина Христина, 3-Б кл. (вч. Волос Н.Л.)

Могілевський Гліб, 3-Гкл. (вч. Лешків І.І.)

Кудрик Антоніна, 3-Гкл. (вч. Лешків І.І.)

Яцик Поліна, 3-Дкл. (вч. Мельничук Л.А.)

Трофимчук Марія, 3-Б кл. (вч. Волос Н.Л.)

Терещук Марія, 3-Б кл. (вч. Волос Н.Л.)

Серед учнів 5-6-х класів

І місце

Гасумянц Анастасія, 5-Г кл. (вч. Павлік В.І.)

Степанюк Ольга, 5-Б кл. (вч. Лечно І.В.)

Жук Яна,6-А  кл. (вч.Мацюк К.Ю.)

Солоненко Ольга, 6-Б кл. (вч.Коляда Н.М.)

ІІ місце

Вашкевич Ірина, 5-А кл. (вч. Лечно І.В.)

Ліщук Вероніка, 5-А кл. (вч. Лечно І.В.)

Хазова Анастасія, 5-А кл. (вч. Хілевська Л.М.)

Костюк Катерина, 5-Б кл. (вч. Лечно І.В.)

Солодуха Вікторія, 6-Б кл. (вч.Коляда Н.М.)

Галич Юліана, 6-В кл.(Губарик А.О.)

ІІІ місце

Шеремета Симеон, 5-А кл. (вч. Лечно І.В.)

Веремчук Катерина, 5-Г кл. (вч. Павлік В.І.)

Лавринюк Нікіта, 5-А кл. (вч. Лечно І.В.)

Горошко Анастасія, 5-А кл. (вч. Лечно І.В.)

Лавринюк Кіріл, 5-А кл. (вч. Лечно І.В.)

Волянюк Емма, 5-Б кл. (вч. Лечно І.В.)

Годя Єлизавета, 5-А кл. (вч. Лечно І.В.)

Максимчук Анастасія, 6-А кл. (вч.Мацюк К.Ю)

Парадовська Олександра, 6-А кл. (вч.Мацюк К.Ю)

Кучер Костянтин, 6-Б кл. (вч.Коляда Н.М.)

Кудринська Мар’яна, 6-Гкл.(Губарик А.О.)

Серед учнів 7-8-х класів

І місце

Крамар Соломія, 7-Г кл. (вч. Парадовська Т.М.)

Слива Діана, 8-А кл. (вч. Ольхович О.Г.)

ІІ місце

Капітанюк Юлія, 7-Г кл.(вч. Парадовська Т.М.)

Баденчук Дарина, 8-А кл. (вч. Ольхович О.Г.)

Мосіюк Вікторія, 8-В кл. (вч. Потапчук Н.Я.)

ІІІмісце

Гонтар Софія, 7-В кл. (вч. Парадовська Т.М.)

Унгер Анастасія, 7-Г кл. (вч. Парадовська Т.М.)

Кравчук Софія, 7-А кл. (вч. Парадовська Т.М.)

Гонтар Яна, 7-В кл. (вч. Парадовська Т.М.)

Бурлакова Віра, 7-А кл. (вч. Парадовська Т.М.)

Бояновська Анастасія, 7-В кл.(вч. Парадовська Т.М.)

Веремчук Вікторія, 7-А кл. (вч. Парадовська Т.М.)

Дігалевич Діана, 8-А кл. (вч. Ольхович О.Г.)

Гембік Денис, 8-Б кл. ( вч. Ольхович О.Г.)

Урлюк Михайло, 8-Б кл. (вч. Ольхович О.Г.)

Панасюк Анна, 8-А кл. (вч. Ольхович О.Г.)

Серед учнів 9-11-х класів

І місце

Салюк Діана, 9-А кл. (вч. Мацюк К.Ю.)

Черленюк Катерина, 10-Б кл. (Павлік В.І.)

Бойко Ірина, 11-А кл. (вч. Лечно І.В.)

ІІ місце

Бражник Катерина, 9-Б кл. (вч. Гасумянц Т.В.)

Шевчук Анна, 9-Б кл. (вч. Морозович Л.М.)

Бохонюк Анастасія, 10-Б кл. (вч. Павлік В.І.)

Наталіч Анастасія, 11-А кл. (вч. Лечно І.В.)

ІІІ місце

Романчук Юлія, 9-А кл. (вч. Мацюк К.Ю.)

Кухарчук Богдана, 9-А кл. (Мацюк К.Ю.)

Барановська Вікторія, 10-Б кл. (вч. Павлік В.І.)

Алексеєнко Олександра, 10-Б кл. (вч. Павлік В.І.)

Клушина Дарина, 11-Б кл. (вч. Лечно І.В.)

 

В категорії: Досягнення, Новини, Фотогалерея

Залишити коментар

Прокоментувати

Локалізація темы wordpress.