ІІІ місце на Всеукраїнському конкурсі-захисті учнівських наукових робіт


З 2 по 7 травня в м. Києві проходив ІІІ етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів Малої академії наук України. Більш як 1200 юних науковців з усієї України захищали власні наукові дослідження у 64 секціях дванадцяти наукових відділень. Фіналу конкурсу передувала титанічна праця дітей, наукових керівників, батьків. Наш заклад представляла учениця 10-В класу Катерина Колесник, захищаючи дослідження «Особливості розмноження і утримання панцирних сомів Callichthyidae в умовах декоративної аквакультури» (секція «Ветеринарія і зоотехнія»). Керівник роботи – Буднік Світлана Василівна, кандидат педагогічних наук, старший викладач СНУ імені Лесі Українки, вчитель біології – Пилюк  Тетяна Іванівна.

У результаті усіх трьох турів інтелектуального змагання  (оцінювання дослідження, контрольна робота з базової дисципліни, захист) Катерина здобула  призове ІІІ місце!

Вітаємо Катерину та її наставників з важливим інтелектуальним здобутком! За високий результат  нашу ученицю було нагороджено на міській та обласній урочистостях з вшанування обдарованих учнів.

Коментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *