ІІІ місце на обласних змаганнях «Старти надій»

З 07 по 09 червня ц. р. у м. Луцьку відбувся обласний етап Всеукраїнських дитячих спортивних ігор «Старти надій – 2018»

Взяти участь у фінальній частині заходу до столиці Волині зібрались 240 учнів та їх наставники, переможці районних, міських етапів з 15-ти територій регіону. Місто Луцьк представляла команда нашої школи!

Протягом трьох днів школярі змагались з бігу на 60, 80, 1000 метрів, стрибках у довжину, силовій вправі, естафеті 8 х 50 м, метання м’яча  на дальність та з плавання на 50 м.

Змагання відбувались у цікавій та захоплюючій боротьбі.

В окремих видах програми першість виборювали семикласники Ківерцівського, Луцького, Рожищенського, Ратнівського, Горохівського, Камінь-Каширського районів, міст Володимира-Волинського та Луцька. Однак, показавши високі результати у всіх видах багатоборства, перемогу вибороли учні Ратнівського району. Друге і третє місця у школярів Луцького району та міста Луцька.

За підсумками змагань переможці і призери отримали дипломи в окремих видах багатоборства, а у загальнокомандному заліку дипломи і кубки управління освіти, науки та молоді ОДА та Волинського обласного відділення (філії) КФВС МОН України.

Щиро вітаємо членів збірної команди школи та їх тренерів Кохан Світлану Ростиславівну, Демчука Вадима Вікторовича! Бажаємо успішних стартів і грандіозних фінішів!

В категорії: Досягнення, Новини

Залишити коментар

Прокоментувати

Локалізація темы wordpress.