Футбольний турнір між командами «вчителі й батьки учнів»

Шквал емоцій, азарту та драйву вирували 19 жовтня на міні-футбольному полі НВК №9. Батьки та вчителі луцьких школярів змагалися у Першому турнірі з міні-футболу серед вчителів та батьків учнів закладів загальної середньої освіти м. Луцька, що його організував Фонд Ігоря Палиці «Тільки разом».

Участь у турнірі взяли 13 шкіл: ЗОШ №№1, 5, 13, 23, НВК №№ 9, 10, 22, 24, 26, гімназії №№4, 14, 18, 21. Шляхом жеребкування команди розділили на 4 групи. За підсумками групового етапу у фінальну частину змагань увійшли чотири найсильніші команди: НВК №№ 9, 10, 22 та гімназія №21.

На жаль, нашій команді не вдалося пробитися у призери. Але ми пишаємося людьми, які віддані футболу, підтримують гарну спортивну форму і вболівають за авторитет закладу! Оголошуємо наших героїв футбольних баталій: вчителі Вадим Демчук, Роман Кошулинський, Олександр Величко та батьки Олег Матчук (6-А), Сергій Махно (8-А), В’ячеслав Мех (9-Б), Андрій Недільський (2-В), Андрій Кремський (2-В, 7-Б), Петро Мисько (3-Г), Ігор Кушнір (2-Б), створення команди та організація тренувань – Вадим Демчук!

В категорії: Новини

Залишити коментар

Прокоментувати

Локалізація темы wordpress.