Екскурсія в Луцький національний технічний університет

Нещодавно наш 11-Б клас відвідав Луцький національний технічний університет з метою ознайомлення з умовами навчання і переліком спеціальностей, які можуть бути обрані нами у майбутньому.

 Ми відвідали факультет бізнесу та факультет комп’ютерних наук й інформаційних технологій. Кафедра комп’ютерної інженерії зацікавила кожного своїми винаходами зі застосуванням сучасних технологій, які були представлені асистентом Поліщуком Миколою Миколайовичем. Кафедра готує фахівців за спеціальністю “Комп’ютерна інженерія”  та  “Кібербезпека”. Після закінчення університету за цією спеціальністю фахівці працюють на багатьох промислових підприємствах, організаціях. Серед них – корпорація СКФ Луцький підшипниковий завод, ВАТ ” “Електротермометрія”, корпорація “Богдан” ЛУАЗ. Це була важлива інформація для тих, хто зацікавлений у перспективах даного вузу.

 Не менш цікавою була кафедра товарознавства й експертизи в митній справі. Нашій увазі була запропонована презентація на тему: “Нітрати в продуктах харчування”. Крім того, ми взяли участь у практичному досліді, який полягав у визначенні вмісту нітратів у овочах та фруктах.

 На базі кафедри діє науково-дослідна лабораторія для проведення товарознавчих досліджень. Про престижність спеціальності свідчить той факт¸ що близько 90% з 300 випускників працевлаштовані за спеціальністю.

 Ми дуже вдячні за організацію пізнавальної екскурсії нашим педагогам, завдяки якій деякі учні зацікавились у навчанні на даних факультетах.

Фещук Анастасія,

Учениця 11-Б класу 

В категорії: Новини

Залишити коментар

Прокоментувати

Локалізація темы wordpress.