До уваги випускників 11 класів: олімпіада СНУ імені Лесі Українки -1


ВСЕУКРАЇНСЬКА ОЛІМПІАДА З ФІЗИКИ

Розпочато дистанційний етап Усеукраїнської олімпіади з фізики для професійної орієнтації вступників на основі повної загальної середньої освіти на спеціальності природничо-математичного та інженерно-технічного спрямування. Згідно наказу Міністерства освіти і науки України від 21 грудня 2016 року № 1587, організатор та координатор проведення Всеукраїнської олімпіади з фізики для професійної орієнтації вступників на основі повної загальної середньої освіти є СНУ імені Лесі Українки.

Олімпіада започаткована з метою виявлення, розвитку обдарованих вступників, надання їм допомоги у виборі професії, залучення їх на навчання до Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки, реалізації здібностей талановитих учнів відповідно до Умов прийому на навчання до закладів вищої освіти України в 2018 році, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 13 жовтня 2017 року № 1378 та Положення про Всеукраїнські олімпіади вищого навчального закладу для професійної орієнтації вступників на основі повної загальної середньої освіти.

Кожен учасник олімпіади отримає в межах 20 балів до сертифікату ЗНО з фізики при вступі у СНУ імені Лесі Українки.

До участі в Олімпіаді з фізики допускаються особи, які отримали повну загальну середню освіту або можуть отримати документ про повну загальну середню освіту в 2018 році.

 

Олімпіада проводиться у два тури:

23 жовтня – 7 грудня 2017 р. – дистанційний;

9 – 11 грудня 2017 р. – очний.

 

Під час проведення дистанційного туру учасники Олімпіади знайомляться із завданнями, розміщеними на офіційному веб-сайті СНУ імені Лесі Українки та розв’язують їх.

Розв’язки з реєстраційною карткою (скан розв’язків) учасника надсилаються на електронну адресу: olimphysicslutsk@ukr.net

або поштою за адресою: Кафедра експериментальної фізики та інформаційно-вимірювальних технологій Проспект Волі, 13, м. Луцьк Волинська обл. 43000

 

До участі у другому турі допускаються учасники, які набрали не менше 75% балів на першому етапі.

Телефон для довідок: +38(096)6934630

E-mail: olimphysicslutsk@ukr.net

 

Детальна інформація на сайті СНУ імені Лесі Українки: http://eenu.edu.ua/uk