До новорічних свят. Зустріч з мріями і надіями

Новий рік і Різдво Христове, напевне, найулюбленіші та найочікуваніші свята для більшості людей світу. Адже ця чудова пора асоціюється з оновленням життя та думок, теплом і затишком родинного вогнища, дарує передчуття нового дива, вселяє надію на здійснення всіх найпотаємніших мрій і сподівань. Саме з нагоди цих дивовижних свят  творча група шкільних керівників гуртків декоративно-прикладного та образотворчого мистецтва у складі Оксани Леонідівни Самчук, Оксани В’ячеславівни Андрійчук, Лариси Георгіївни Залевської, Галини Миколаївни Паламарчук, Івана Івановича Міськіва презентували святкову фотозону «Зимова казка» у фойє школи.

Тут панує особлива різдвяно-новорічна атмосфера і є все: вечірній небосхил, а на його фоні ясен місяць, пухнасті, наче перина, хмарки, і, звісно ж, спогади кожного з нас про зиму та тепло новорічних свят.  Це рідний дім, котрий збирає синів і дочок під звізду ясну на Святу Вечерю, засніжені поліські ялинки, карпатські лосі –  персонажі казкового лісу та сніжинка-зоря, яка для кожного з нас у році новому вкаже єдиний правильний шлях: просити Всевишнього Україну та її люд хранити, дати мир і спокій, дати їй долю, доброго світа і щастя на многії літа.

Отож, колядуймо так, щоб було чути в небесах: «Колядуймо хором-собором, бо в нас одна і вічна Українська Душа!» (Ярема Гоян)

Оксана Андрійчук, вчитель образотворчого мистецтва

В категорії: Новини

1 коментар до "До новорічних свят. Зустріч з мріями і надіями"

  1. Лана сказав:

    Молодці, дійсно, казковий фон для фотозони. Відчувається святковий настрій.

Залишити коментар

Прокоментувати

Локалізація темы wordpress.