Аби вміти захистити себе та свою країну: у школі №22 міста Луцька відкрили військово-спортивну смугу перешкод -1


Аби вміти захистити себе та свою країну: у школі №22 міста Луцька відкрили військово-спортивну смугу перешкод

Сьогодні у Луцькому ЗЗСО №22 відбулося відкриття військово-спортивної смуги перешкод і реконструйованого спортивного майданчика, присвячене Дню захисника України. Це стало можливим за сприяння обласної та міської влади, бізнесу та батьківської громади. Цьогоріч заклад став переможцем конкурсу громадських ініціатив Волині, в рамках якого і було збудовано цю “смугу перешкод” на шкільному спортивному майданчику.

 
 
 
 

На свято у ЗЗСО №22 завітали перший заступник міського голови Григорій Недопад, заступник міського голови Ірина Чебелюк, начальник управління освіти Зіновія Лещенко, представники бізнесу, учні 7-11 класів школи, батьки, друзі, а також військовослужбовці- спецпризначенці підрозділу КОРД та бійці спецроти “Світязь”.

 
 
 
 

На початку присутні вшанували пам’ять усіх загиблих у боротьбі за незалежність та суверенітет України хвилиною мовчання.

 

Вітаючи учасників та гостей свята, Григорій Недопад зазначив: “Цей спортивний майданчик відповідає усім професійним нормам. Аналогічні є лише у військовому ліцеї ти військових частинах. Бажаю вам здорового духу у здоровому тілі, успіхів, гарного навчання. Можливо, у майбутньому хтось із вас пов’яже своє життя із військовою службою, то нехай це стане чудовим стартом”.

 

До вітань долучилася й заступник міського голови Ірина Чебелюк: “Вам є чим пишатися, адже такого майданчика немає у жодній школі міста. Хай він стане вдалим доповненням до вашого навчального процесу”, – додала вона.

Заклад загальної середньої освіти №22 нашого міста одним із своїх пріоритетних напрямків навчання визначив саме військово-патріотичне виховання підростаючого покоління. Тут створено центр військово-патріотичного виховання, який щороку оновлюється.

 
 
 

Директор ЗЗСО №22 Лариса Кучер висловила вдячність усім, хто долучився до реалізації цієї ініціативи – представникам влади, депутатам міської ради, соціально відповідальному бізнесу, батькам учнів. Окрема вдячність прозвучала для військових, які допомагали учням здобувати навички, а також за практичну допомогу у будівництві смуги.

 
 
 
 
 

Джерело