Успішний виступ колективу екологічної просвіти -1


Цього року школярі, педагоги та батьки відзначають поважну дату: 95-річчя юннатівського руху в Україні.   Кожен з них у більшій чи меншій мірі долучається до охорони довкілля, збереження рослинного і тваринного світу рідного краю. Але є особлива когорта – це юні натуралісти, які через все своє життя проносять любов до природи та бережливе ставлення до неї.

Не залишилися осторонь від цієї події і семикласниці нашої школи  Деменік Дарина, Максимчук Анастасія, Залевська Діана, Мазурок Марія, Котюк Ангеліна, Люшик Мішель. Завдяки співпраці заступника директора з виховної роботи Цвігун Т.В., учителів-предметників Залещук А.Г.,           Коханюк М.В., Пилюк Т.І., керівника хореографічного гуртка Борецької З.В., учителя музики Панасюка Р.С. та своїй акторській майстерності й наполегливості дівчата гідно представили школу на міському конкурсі колективів екологічної просвіти. Наш колектив «Еколята»  своє небайдуже ставлення до проблем екології продемонстрував через пісні, вірші, танці, речівки. Увесь  виступ був спрямований на популяризацію юннатівського руху серед учнів, виховання у школярів дбайливого і відповідального ставлення до навколишнього середовища, прищеплення любові, чуйності до всього живого.

Окремо суддями було відзначено  відеозвіт про роботу з екологічної просвіти,  до створення якого долучився учень 11 класу Потапчук Максим.

Тож вітаємо учасників та педагогів з чудовим результатом: призовим третім місцем!