75 річниця Другої світової війни. Пам`ятаємо… -1


Народу мир потрібен як вода,
Як хліб і сіль,
І він його доб’ється.
Ганьба і смерть тому, хто напада,
І вічна слава тим, хто не здається!

 

Перемога 9 Травня 1945 року – це одна з найвизначніших подій  світової історії, національна та військова гордість нашого народу. Ця епохальна подія світової цивілізації визначила подальший розвиток сучасного світу.

До цього славетного дня наші ветерани йшли стійко, мужньо, хоробро через усі роки суворих випробувань. Ви сьогодні вкотре зустрічаєте День Перемоги „З сивиною на скронях, зі сльозами на очах”.

Ваша самовідданість – яскравий приклад і наказ нам, молодому поколінню, берегти і творити нашу державу. Весь народ сприйняв цю війну як справедливу, священну, всенародну. І ворогу не вдалося скорити героїзм, силу духу наших солдатів. У цей день уся молодь складає вам низький уклін, щиру подяку і вічну пам’ять тим хто не повернувся з кровавої війни. Ми віримо, що всі солдати, які не повернулися з боїв, не полягли, а залишились жити перетворившись в білих журавлів.

                Дорогі ветерани! Ваша мужність і життєва мудрість – це високий приклад для наслідування. Зичимо Вам міцного здоров’я, щасливого довголіття, миру, душевного спокою, щирої поваги та вдячності від усіх майбутніх поколінь.

                Зі святом вас, дорогі ветерани! З Днем Перемоги!