5-Б клас на екскурсії архітектурними пам’ятками Львіщини

 27 квітня колектив 5- Б класу (класний керівник Наталія Михайлівна Коляда) здійснив  екскурсію  архітектурними пам’ятками Львівщини . Однією із таких є Тараканівський форт, що розташований неподалік від села Тараканів  Дубенського району.  У цій споруді разом з відлунням минулого мешкає містичність та моторошність. Тому, вирушаючи ознайомитись з цією місциною, ми запаслись уважністю, сміливістю та ліхтариками з касками.

      Захоплення викликало  знайомство з Олеським замком, що  став першим замком-музеєм на території України. Тут досі витає дух аристократичної Галичини, який пам’ятає пишні балі і прийоми з багатими столами і веселими жартами .

  Та найяскравіше враження  справив  Підгорецький замок.  Він заслужено вважається  одним з найкрасивіших у Європі. Саме цей замок виконував роль Версалю у фільмі “Д’артаньян та три мушкетери”. Крім того, зі слів екскурсовода, місцина  знаменита своїми привидами!

    Винятковий відпочинок у поєднанні з надзвичайно цікавим екскурсійним маршрутом, сприятливими погодніми умовами забезпечили нам масу позитивних емоцій, чудовий настрій та незабутні враження !
В категорії: Новини

Залишити коментар

Прокоментувати

Локалізація темы wordpress.